Almanca Sözlü Tercüme

 • Bu sayfayı Paylaş
 • Facebook'da paylaş
 • Twiter'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Google Plus'da paylaş
 • E-posta gönder
 • Linkedin'de paylaş

Blog

Almanca Sözlü Tercüme

Almanca dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasındadır. Dünya çapında çokça konuşulur olması da dilin genele yaygınlığı konusunda bir fikir vermektedir. İvogsan Uluslararası Dil Hizmetleri Sağlayıcısı olarak Türkçe - Almanca Sözlü Tercüme imkanı sunarak her zaman sizin ve iş organizasyonunuzun yanındayız. Almanca sözlü tercümeye genel olarak iş dünyası, akademik çevreler ve eğitim faaliyetleri kapsamında yürütülen çalışmalar çerçevesinde ihtiyaç duyulmaktadır. Elbette bunun dışında farklı noktalarda da Almanca sözlü çeviriye başvurulan noktalar vardır. Çevirmenlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında ihtiyacınız olan dil desteğini sağlayarak her adımda size yardımcı olurlar.

Almanca Sözlü Tercüme Nedir?

Almanca sözlü tercüme hizmetimiz, simultane ve ardıl tercüme olarak iki ana grupta toplanmaktadır. Fuar gezileri, eğitim seminerleri, iş görüşmeleri, şirketler arası toplantılar, konferans, zirve gibi toplantı ve organizasyonlarda tüm sözlü çeviri imkanını size sunuyoruz. Almanca sözlü çevirinin temelleri karşılıklı iletişime dayansa da Covid-19 nedeniyle yüz yüze görüşmelerin birçoğu iptal oldu. Bunun yerine internet üzerinden kurulan bağlantılar sayesinde yapılan toplantılara da eşlik edebilecek altyapıyı hazırladık. Koronavirüs kapsamında ardıl ve simultane tercümelerimiz online ortama dahil ettik. İnteraktif ortamda da profesyonel düzeyde Almanca sözlü çeviri yaparak tüm müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Her alanda olduğu gibi sözlü tercümede de uzmanlık alanları bulunmaktadır. İvogsan olarak tüm Almanca sözlü çeviri işlerinize alanında profesyonelleşmiş tercümanlar atayarak, en doğru hizmeti almanızı sağlıyoruz. Böylece işinizi ilerletirken aradaki dil engelini kaldırıyoruz. 

ALMANCA SÖZLÜ TERCÜME NASIL YAPTIRABILIRIM?

Almanca sözlü tercüme yaptırmak için sitemiz üzerinden haftanın 7 günü 24 saat bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman çevirmenlerimiz; iş, eğitim, iletişim ve çeşitli alanlarda doğan ihtiyaçlarınıza uygun sonuçları sizlere bütçe dostu fiyatlandırmalarla sunmaktadır. Almanca sözlü tercüme hizmetimizden yararlanmak için sitemizin iletişim kısmından form doldurabilir, mail atabilir veya telefon ile tarafımıza ulaşabilirsiniz. Acil olan ihtiyaçlarınızda ya da erken sipariş oluşturarak, gününde ve saatinde çevirilerinizi teslim alabilirsiniz. Çeşitli alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz Almanca sözlü tercüme hizmetlerinde, dil yapısına ve dil ailesine tamamen hakim olan çevirmenlerimiz, sizlere kullanılan kelimenin hem doğrudan çevirisini hem de taşıdığı anlamı da iletmektedirler. Almanca sözlü tercüme hizmetlerinin genel olarak kullanılabileceği alanlar:

 • Fuar Gezileri
 • Eğitim Seminerleri
 • İşe Alım Süreçleri
 • Şirket İçi ve Şirketler Arası Toplantılar
 • Çeşitli Konferans Yapıları
 • Çeşitli Dernek, Zirve ve Topluluk Görüşmeleri

Sözlü çeviri nasıl yapılır merak ediyorsanız, siz de İvogsan'ın Almanca Çeviri hizmetleri ile ilgili detaylara göz atabilirsiniz.

Almanca Sözlü Çeviri Bürosu 

 Almanca sözlü çeviri bürosu olan firmamız, alternatif dil yapılarında da hizmetini kullanıcılarla buluşturabilmektedir. Hazırlandığınız görüşme, toplantı ya da eğitim programları ile ilgili destek alabileceğiniz gibi hali hazırda elinizde bulunan mevcut dosyaları da tarafımıza ileterek, belirlenen gün ve saat içerisinde teslim alabilmeniz mümkün. Siz de Ivogsan Uluslararası Dil Hizmetleri Sağlayıcısı üzerinden hizmetlerimizden faydalanarak, bütçe dostu fiyatlarla, kaliteli bir çeviri hizmetine sahip olabilirsiniz. Yazılı ve sözlü çeviri hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyatlandırma detaylarını öğrenmek için bize ulaşın.