Deşifre Tercüme Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Deşifre Tercüme Hizmetleri

Deşifre Tercüme hizmetleri kısaca sesli kaynağın metne dönüştürülmesi işlemi olarak tanımlanabilmektedir. Ses dosyasındaki içeriğin metne en doğru bir şekilde aktarılabilmesi için ise bu tür tercüme hizmetlerini işinin ehli bir ekibe bırakmanız en doğru tercih olacaktır...

Deşifre Tercüme Hizmetleri

%100 Doğru Deşifre Tercüme Hizmetleri İçin: OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı

Ses dosyasındaki metinlerin yazıya en doğru şekilde aktarılabilmesi için mutlaka tecrübeli bir tercüman ekibine işi teslim etmelisiniz. Aksi takdirde ortaya oldukça amatör bir tercüme hizmeti çıkacak ve marka imajınızı dahi zedeleyecek olaylar ile karşı karşıya kalma durumunuz ortaya çıkacaktır.

Her kelimenin, hatta deyimlerin en doğru bir biçimde yazıya aktarılabilmesi için sektörün en tecrübeli ekibine sahip olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, Toplantı Kayıtları Ürün ve Hizmet Tanıtımları, Konferanslar, Dizi, Sinema Filmleri, Röportajlar, Telekonferanslar ve diğer sesli kayıtlar ile ilgili Deşifre tercüme hizmetleri vermektedir.

Deşifre hizmetinde, doğru tercüman oldukça önemlidir. Tercümanlarımız konusunda uzmandır. Bugüne kadar deşifre tercüme hizmeti verdiğimiz yüzlerce müşterimizin, büromuzdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağladık.

Yüzlerce Kurumsal Firma ile Başarılı İş Ortaklıkları

Ankara Tercüme Büroları arasında sağlam referanslara sahip bir tercüme bürosu olması ile öne çıkmayı başarmış olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, THY, Renault, Tai ve Lufthansa gibi Global ölçekte oldukça büyük olan firmalara deşifre tercüme hizmetlerivererek başarılı bir iş ortaklığının altına imzasını atmıştır.

21 yıllık tecrübe ile 60'dan fazla dilde tercüme hizmetleri veren tercümanlık firmamız ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetini gözeten bir tercüme ofisi olduğundan dolayı Ankara Tercüme Büroları arasında en yüksek müşteri memnuniyeti oranını yakalamış firma olarak öne çıkmayı başarmıştır.

 

Kimler Deşifre Hizmetini Kullanır?

Deşifre hizmetimizi birçok alan kullanır. Ancak belli başlı alanlarda çalışanlar bu hizmetten daha çok yararlanır. Basın yayın çalışanları, sosyal medya platformunda video çekenler, akademisyenler, eğitmenler deşifre tercüme hizmetini sıklıkla kullanır.

Basın Yayın Çalışanları: Medya dediğimiz olgu yapısı itibariyle ülke sınırları içerisinde kalmaktan çok uzak bir kavramdır. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında yaşanan gelişmeler sonucunda bu sektör sıklıkla bu hizmeti kullanır. OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı olarak bizler de gazetecilerimize kusursuz bir hizmet sunarız.

Sosyal Medya: Son 10 yılda özellikle Youtube üzerinden vlog çeken kişilerin, videolarını yurtdışında yaşayan kitlelerine de ulaştırmak istemesinden dolayı videolarının ses dökümünü ve çevirisi konusunda sıklıkla yardım istemektedirler. Bunun sonucunda İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca gibi dünyada çok konuşulan dillere çeviri yapılıp altyazı olarak videolarına ekleyen sayfa sahipleri ülke dışına açılmaktadırlar. Bunun dışında yurtdışında yapılmış olan videoların dilimize çevirisi için de sıklıkla büromuza başvuru yapılmaktadır.

Akademisyenler: Bilimsel gelişmelerin takibi akademik dünya için oldukça önemlidir. Bu bağlamda yapılan toplantıların, seminerlerin ve konferanslarda alınan ses kayıtlarının deşifre çevirisinin yapılması için sıklıkla OSB Tercüme Bürosunun profesyonel hizmeti tercih edilmektedir. Bu yolla birçok akademisyenimizi zaman kaybından kurtardık ve kusursuz bir hizmet sağladık.

Eğitimciler: Eğitim bilindiği üzere pek çok alanı kapsayan geniş bir tanımlamadır. Sadece okullarda değil, şirketlerin kendi bünyelerinde verdikleri eğitimler de söz konusudur. Bu açıdan bakıldığında çok uluslu şirketlerde verilen eğitimlerin, şirket tarafından kayıt altına alınmasından sonra ses dökümlerinin tercümesi istenir ve iş yaptığı tüm ülkelere bu eğitimlerin gönderilmesi istenir. OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, olarak bizler bütün eğitim kayıtlarını hızlı, sorunsuz ve profesyonel bir anlayışlar tüm dünya dillerine çeviriyoruz.

 

Bizimle Neden Çalışmalısınız?

1- Yılın 365 günü fiyat/performans göz önüne alındığında en makul deşifre tercüme hizmetleri,

2- Deşifre tercüme hizmetlerinde Ankara tercüme büroları arasında en yüksek müşteri memnuniyeti,

3- 7/24 sipariş verebilme imkânı,

4- Söz verilen zamanda teslimat,

5- Sektörün en tecrübeli çevirmen kadrosu,

6- 21 yıllık tecrübe,

7- Ulusalda ve Globalde başarılı iş birlikleri,

8- %100 gizlilik ve güvenlik,

9- Her türlü formattaki ses dosyalarının çevrilmesi...

OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ile çalışmanız için tam 9 neden sıraladık. DVD, VCD, CD, MP3, MP4, Video Kaset gibi bütün kayıtlardan ses çözümlemesi tercümesi yapıyoruz. Tercüme Büromuz, ISO 9001: 2015, ISO 17100: 2015, ISO 10002: 2014, OHSAS 180001 belgelerine sahiptir. Müşteri odaklı bir anlayış ile hareket ediyoruz.

Profesyonel bir hizmet almayı, ses kayıtlarınızın hızlıca çevirisinin yapılmasını, zamandan tasarruf etmeyi istiyorsanız OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, doğru adrestir. Türkiye’nin en iyi tercüme bürosunda, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlara almak herkesin hakkıdır. Referanslarımız bizim kusursuz hizmet anlayışımızın göstergesidir. Çevirmen kadromuz ve OSB Tercüme Bürosu Ankara Çevirmenlik Derneği (ANKAÇED) üyesidir.  

Size özel deşifre tercüme hizmetleri fiyat teklifi ve tercümanlık hizmetleri ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0312 911 37 23 numaralı telefonu arayabilirsiniz...