Redaksiyon ve Düzelti

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Redaksiyon ve Düzelti

Redaksiyon kısaca, yazılmış bir metnin imla ve yazım hatalarının düzeltilip yayımlanma aşamasına getirilmesi işlemidir. OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı olarak sizlere 1998 yılından bu yana redaksiyon ve düzelti hizmetleri sunarak yazılarınızı yayımlanma aşamasına kusursuz bir şekilde getirebilmenize olanak tanıyoruz...

Redaksiyon ve Düzelti Hizmetlerimiz ile Emeklerinize Değer Katıyoruz!

Ortaya çıkarmış olduğunuz yazılarınızın yayımlanma aşamasında çok daha mükemmel bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız adresiniz mutlaka Ankara Tercüme Büroları arasında en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı olmalıdır.

Akademik metinlerinizi, web sitesi yazılarınızı, kitabınızı veya tecrübesiz bir çevirmen tarafından hazırlanmış çalışmalarınızı redaksiyon ve düzelti hizmetlerimiz ile yayımlanma aşamasına kadar getirebilirsiniz. Çalışmalarınıza değer katacak olan redaksiyon ve düzelti hizmetleri sizin için bir gider değil yatırım olacaktır.

Redaksiyon Hangi Aşamalardan Oluşmaktadır?

Redaksiyon hizmetimizde belirli aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamaları müşteri şeffaflığı adına sizlerle şu başlıklar altında paylaşabiliriz;

Okuma: İlk aşama metnin okunmasıdır. Bu noktada çevirmen yapılan hataların nerelerde ve neden kaynaklandığını tespit eder. Yanlışlıkların kelime düzleminde mi yoksa genele yansıyan kültürel uyumsuzluk sonrası mı yapıldığı gibi soruların üzerine giderek düzeltme yoluna gider. Ayrıca bir metni tamamen okumadan anlamak mümkün değildir. O sebeple burada yapılacak okumaya büyük önem veriyoruz.

Hataların Düzeltilmesi: Birçok yanlışlık söz konusudur. Bunları şöyle sıralayabiliriz; noktalama işaretinin eksikliği ya da yanlış kullanımı, söz öbeklerinin hatalı çevirisi, dilin uygun olmaması, yazım hataları, metnin akıcılığına engel olan sözcükler gibi. Çevirmenlerimiz bütüncül bir yaklaşımla inceledikleri metinlerdeki hataları tek tek düzeltir ve size iş teslim edilmiş olur. Bu noktadan sonra gönül rahatlığı ile metinlerinizi kullanabilirsiniz.

 

Bu Hizmet Size Ne Kazandıracak?

Yazılan metinlerin incelenmesi yani redaksiyon, metninizin anlaşılırlığını artıracaktır. Küçük bir noktalama işaretinin bile birçok yanlış anlamalara yol açabileceğini asla unutmamak gerekir. Büyük ticari işletmelerde, zaman oldukça önemlidir. Ticari bağ kurmak istediğiniz işletme ile hızlı temasa geçerek, iş ilişkilerinizi hızla güçlendirebilirsiniz. Bir edebi metnin yayınlanmadan önce çevirisinin editörlerimiz tarafından kontrol edilmesi son derece etkili olmaktadır. Doğabilecek hatalardan arındırmak, eserin yurtdışında daha çok okunmasının ve okuyucu tarafından daha çok benimsenmesinin önünü açacaktır. Bu nedenler ışığında düzelti hizmeti metninize büyük katkılar sağlayacaktır. Bunun dışında çeviri düzeltme işlemi ile ulaştırmak istediğiniz mesaj daha net ve anlaşılır olacaktır.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Düzelti konusunda birden çok alanda hizmetimiz vardır. Bu alanlar şu şekildedir; edebi, teknik, belge, akademik, hukuki, tıbbi, ticari, içerik gibi alanlarda profesyonel hizmet veren OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, geçmişten bugüne getirdiği tecrübesi ile size kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Metinleriniz Hızlı Bir Şekilde İncelenerek Hatalarınızın Tecrübeli Ekip Tarafından Düzeltilmesi Sağlanır!

Çeviri hizmetlerinde tecrübe çok büyük bir öneme sahiptir. Özellikle ticari alanda faaliyetlerinizi artırmak ve geliştirmek için çeviri hizmetleri almak istiyorsanız mutlaka tecrübeli ekiplerle çalışmalısınız. Aksi takdirde beklemediğiniz ağır maliyetlerin altına girmek zorunda kalabilirsiniz.

Ankara Tercüme Büroları arasında özellikle sağlam bir redaksiyon ve düzelti ekibine sahip olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, ciddi bir tecrübeye sahip olan editör ekibi sayesinde sizlere diğer hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetlerinde de kusursuza yakın bir kalitede hizmetler sunmaktadır.

OSB Tercüme Bürosunda Her İş Uzmanına Verilir!

Oldukça geniş bir personel kadrosuna sahip olan OSB Tercüme Bürosunda her işi yapacak farklı uzmanlar vardır. Kısaca burada her iş ehline verilir. Bu sayede hangi alanda redaksiyon ve düzeltihizmeti almak istiyorsanız o alanda kendisini kanıtlamış uzman kişiler çalışmalarınızdaki gerekli düzenlemeleri yaparak yazılarınızın mükemmele yakın bir şekilde yayımlanabilmesine olanak tanımaktadır.

Sadece üniversitelere ve şirketlere hizmet vermiyoruz. Bireylerde redaksiyon ve düzelti hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Şu ana kadar yüzlerce kişi ve kuruma bu hizmetleri sunup oldukça yüksek bir müşteri memnuniyeti oranını yakalayan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ekibi ile çalışmak için geç kalmayın.

Redaksiyon ve Düzelti hizmetleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için 0312 911 37 23numaralı telefonu günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz...