Görsel İçerik Yerelleştirmesi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Görsel İçerik Yerelleştirmesi

Teknolojinin giderek hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru olması ile görsellerin reklam çalışmaları üzerindeki etkisi ciddi şekilde artmıştır. Bu nedenle de globalde hizmet veren firmanızın reklam çalışmaları için mutlaka görsel içerik yerelleştirmesi hizmetleri satın almalısınız...

Görsel İçerik Yerelleştirmesi Nedir?

Hedef kitleye daha çabuk ulaşmak amacıyla birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen ve mesajı direkt olarak ileten aracılara görsel içerik denir. Görsel içerik yerelleştirmesi yapılırken sadece dilsel olarak değil kültürel olarak da değiştirilir.

Profesyonel Görsel İçerik Yerelleştirmesi

Ticari kaygıların bir kenara bırakılıp tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ile profesyonel bir kalitede görsel içerik yerelleştirmesi hizmetleri alabilirsiniz.

Ankara Tercüme Büroları arasında en tecrübeli çevirmen kadrosuna sahip firmamızdan alacak olduğunuz görsel içerik yerelleştirmesi hizmetleri sayesinde firmanızın yerel ölçekteki ürün ve hizmet satışlarını ciddi bir şekilde artırabilirsiniz.

Kimler İçin Görsel İçerik Yerelleştirmesi Yapılır?

Çok uluslu şirketler başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş görsel içerik kullanabilir. Kullanıcıları şu şekilde sıralayabiliriz;

Uluslararası Yardım Kuruluşları:Herhangi bir konuda büyük kitlelere ulaşmak, hedefledikleri konuya dikkat çekmek amacıyla uluslararası yardım kuruluşları tarafından sıklıkla kullanılabilir. Örneğin UNICEF, Dünya Doğayı Koruma Vakfı bu tür araçları kullanan kurumların başında gelir. Dünya çapında yaptıkları kampanyalarda her ülkede farklı mesajla aynı duyguyu harekete geçirerek kitlelerin belirli bir olaya dikkatleri çekilir.

Çok Uluslu Şirketler:Dünyanın birçok noktasında ortakları bulunan ve birden fazla alanda faaliyet gösteren bu tür şirketler genellikle dünya çapında kampanya yaparlar ve her ülkede aynı etkiyi yaratmasını hedeflerler. Ancak bu etkiyi alabilmek için yerelleştirmekonusunda OSB Tercüme gibi kuruluşlardan mutlaka yardım almalıdırlar.

Web Siteleri: Birçok ülkede yayın yapan web siteleri yerelleştirme geçirirken elden sadece metinler değil, görseller de geçirilir. Bu nedenle web sitelerinde, görsellerin de yayına gireceği ülkenin kültürüne uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz ve gerekli işlemleri yapıyoruz.

Tüm Dillerde Kaliteli Tercüme Hizmetleri!

OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, oldukça geniş bir ekibe sahip olmasından dolayı görsel içerik yerelleştirmesi çalışmalarını aklınıza gelebilecek birçok dilde vermektedir. 1998 yılından bu yana edinilen bilgi ve tecrübe ışığından verilen bu hizmetler sayesinde reklam çalışmalarından aldığınız verimi iki katına çıkarabileceksiniz.

THY, Renault, Lufthansa, Tai gibi sektörlerinde Dünya liderliğine oynayan firmalara tercüme hizmetleri sunma başarısını gösteren firmamızın Ankara Tercüme Büroları arasında en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firma olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Görsel İçerik Yerelleştirmesi İçin Neden OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı?

1- Uygun Fiyat Avantajı!

Fiyat/Performans kriteri göz önüne alındığında sektörün en makul fiyatlarını sunan tercümanlık ofisi olarak göze çarpan firmamızdan yılın 365 günü kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

2- Yüksek Müşteri Memnuniyeti!

Görsel içerik yerelleştirmesi hizmetlerinde globalde ve ulusal ölçekte önemli firmalar ile çalışan ve bu firmalara vermiş olduğu hizmetlerden alnının akı ile çıkmayı başaran ekibimiz Ankara tercüme sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir.

3- Söz Verilen Zamanda Teslimat!

Tercüme işlerinizin önemini bilen bir ekibe sahip olmamızdan dolayı sizlere söz verilmiş olan gün ve saatte görsel içerik yerelleştirmesiçalışmaları teslim edilmektedir. Bu sayede gecikmeden doğan aksaklıklar yaşamanız da engellenmiş olur.

4- Kaliteli Yerelleştirme Çalışması!

Görsel içerik yerelleştirmesi hizmeti verileceği zaman ekibimiz firmanın reklam çalışmaları yapacağı ülkenin dil, din, ırk ve aynı zamanda gelenek ve göreneklerini göz önüne alarak çalışmalar yürütmektedir. Asıl başarının yakalanması verilen hizmetin bu özelliğine bağlıdır.

Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile geçmişten gelen tecrübesi sayesinde yerelleştirme işlemlerinizi hızlı, güvenilir ve tam istediğiniz gibi sonuçlandıran OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, aynı zamanda müşteri odaklı bir performans göstermesi sebebiyle de rakiplerinden ayrılıyor. ISO 9001: 2015, ISO 17100: 2015, ISO 10002: 2014, OHSAS 180001 müşteri standartları belgelerine sahip tercüme büromuz, her zaman ulaşılabilir konumdadır.

OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ekibinin Ankara Tercüme Büroları arasında vermiş olduğu yüksek memnuniyet oranlı görsel içerik yerelleştirmesi hizmetlerinden yararlanmak ve size özel fiyat teklifleri almak için 0312 911 37 23 numaralı telefonu arayabilirsiniz.