Video İçerik Yerelleştirmesi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Video İçerik Yerelleştirmesi

1998 yılından bu yana özellikle Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı şirketlerin ihtiyaç duyduğu profesyonel video içerik yerelleştirmesi hizmetlerini kolay bir şekilde ve aynı zamanda düşük maliyetler ile gerçekleştiriyoruz...

Video İçerik Yerelleştirmesi 

Video İçerik Yerelleştirmesi ile Ürün ve Hizmetlerinizi Doğru Bir Şekilde Tanıtın!

Doğru bir şekilde verilecek olan video içerik yerelleştirmesi hizmetlerimiz ile firmanızın satış grafiğinin pozitif bir seyir alabilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Ankara Tercüme Büroları arasında en kaliteli tercüme ekibine sahip olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısıile hatasız ve kusursuz bir şekilde bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Video marketing’in önemini iyi bir şekilde bilen bir firmaysanız video içerik yerelleştirmesi alanında sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekibi olan uzmanlarımız ile hızlı bir şekilde çalışmaya başlamalısınız.

Günümüzde pek çok firma hedef kitlesine daha kolay ulaşabilmek için video içeriği kullanmaktadır. Ancak bu içeriklerin belli bir bölümü yurtdışından ülkemize gelmektedir. Çok uluslu şirket dediğimiz global çapta iş ağı olan kuruluşlar ana merkezden faaliyette oldukları ülkelere içerik göndererek hedef kitlelerine ulaşmayı başarırlar. Fakat bu başarının arkasında iyi bir yerelleştirme yatar. Ulaşılmak istenen topluluğa ulaşacak, verilmek istenen mesajı doğru bir şekilde verecek ve bütün bunları en ülkenin en iyi ekibiyle yapacak bir tercüme bürosu olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri, size ve iş ortaklarına her konuda destek olmak için hazırdır.  

Global Arenada Sağlam İş Ortaklıkları

Global arenada THY, Renault, Tai ve Lufthansa gibi oldukça büyük firmalar ile çalışabilme başarısını gösteren ekibimiz bu firmalara vermiş oldukları video içerik yerelleştirmesi hizmetlerinden yüksek memnuniyet ile çıkabilme başarısını göstermiştir.

Sıfırdan bir video üretmektense globalde videolar yayınlayan firmanızın videolarına yerelleştirme çalışmaları yaptırmanız çok daha maliyetsiz bir çözüm yolu olacaktır. Reklam çalışmalarınızda daha az zaman alan bu yöntem sayesinde ciddi tasarruflar sağlamayı da başarabileceksiniz.

Firmanızın yerelde satışlarının geçmiş yıllara nazaran çok daha olumlu bir grafik çizmesini istiyorsanız bu tür video marketing hizmetlerini mutlaka deneyimli ve bu alanda birçok firma ile çalışmış ekiplere vermelisiniz.

 

Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz?

Osb Profesyonel Dil Hizmetlerine video içerik yerelleştirmesi için başvuru yaptığınızda konu ile alakalı ekibimizi kuruyoruz. Ekibimiz size şu hizmetleri sunuyor:

1-    Araştırma: Bize ulaştırdığınız içeriğin hedef kitlesini belirliyoruz. Bu kitlenin alışkanlıklarını, mesajı alma düzeylerini ve hangi teknikle mesajı ileteceğimizi araştırıyoruz.

2-    Video İçeriği İnceleme: Ulaştırmış olduğunuz video içeriğini inceleyerek, yerelleştirilmesi gereken yerleri  tespit ediyoruz ve konu ile alakalı gerekli çalışmaları başlatıyoruz.

3-    Yerelleştirme: İşlemin başladığı süreçtir. Bu noktada değişecek yazıları, sesleri, dublajları ya da altyazıları kültürel olarak uygun bir çeviri ile değiştiriyoruz.

4-    Editing: Bu aşamada işlemi tamamlanmış olan yerelleştirme içeriğinin son kontrolleri yapılır. Gözden kaçan bir nokta var ise bu süreçte tespit edilerek proje o şekilde sonuçlandırılır.

Kalite ve Hızlı Çözümler İçin OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı

Ankara tercüme büroları arasından temel prensibi olan hız ve kaliteyi video içerik yerelleştirmesi hizmetlerinde de uygulamayı başaran ekibimiz ile marka imajınıza değer katacak video marketing çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

21 yıllık deneyim ve tecrübesini iş akışı içerisinde başarılı bir şekilde harmanlamayı başaran ekibimiz sosyal medya videolarınıza, tanıtım ve reklam filmlerinize ve eğitim videolarınıza video içerik yerelleştirmesiçalışması gerçekleştirerek global ölçekte hizmet veren firmanızın en başarılı reklam çalışmalarının altına imzanızı atabilirsiniz.

Türkiye’nin en başarılı video içerik yerelleştirme uzmanı olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcı, her projesine bütün tecrübesini aktararak ilerler. Bizim için müşterilerimizin istediğinin karşılığını alabilmeleri son derece önemlidir. Siz istersiniz biz yaparız. Büromuzun ISO 9001: 2015, ISO 17100: 2015, ISO 10002: 2014, OHSAS 180001 belgelerine sahip olması müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tuttuğumuzun bir göstergesidir.

Ankara Tercüme Büroları arasında uygun fiyat avantajları ile öne çıkmayı başaran OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ekibindenVideo İçerik Yerelleştirmesi hizmetleri almak ve size özel tekliflerden yararlanmak için 0312 911 37 23 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar uzağız. OSB Tercüme Bürosu, dünyaya açılan kapınızdır.