Dublaj Tercüme Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Dublaj Tercüme Hizmetleri

Hızlı, kaliteli ve güvenilir Dublaj Tercüme Hizmetleri için adresiniz mutlaka OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı olmalıdır. Globalleşen dünyada daha fazla potansiyel kullanıcı ve müşteriye ulaşmak için profesyonel çeviri ekibimizden mutlaka hizmet talep etmelisiniz...

Dublaj Tercüme Hizmetleri

1998 Yılından Bu Yana Hızlı, Kaliteli ve Güvenilir Dublaj Tercüme Hizmetleri

Sadece Ankara tercüme büroları arasından değil aynı zamanda Türkiye'nin birçok çeviri ofisinden vermiş olduğu hizmet kalitesi ile sıyrılmayı başaran OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı çeviri ekibi, ulusalda ve globalde önemli firmalara çeviri hizmetleri sunup tüm işlerinden alnının akı ile çıkmayı başarmıştır.

Video içeriklerinizin küreselleşen bu dünyada daha fazla kitleye ulaşmasını istiyorsanız mutlaka tercümanlarımızdan Dublaj tercüme hizmetleritalep etmelisiniz. Lokalizasyona yani yerelleştirmeye önem veren çeviri ekibimiz içerikte ifade edilenlerin duygusal manada izleyene geçebilmesi için video içeriklerinize yoğun mesailer harcamaktadırlar.

19. Yüzyılın ortalarında fotoğrafın keşfi ile başlayan görsellik algısı, yine aynı yüzyılın sonlarına doğru Lumiere kardeşlerin sinema makinesini keşfetmesi ile bambaşka boyuta taşınmıştır. İlk zamanlar sessiz çekilen filmler, daha sonra sesin de eklenmesi ile sesli film dönemini başlatmıştır. Bütün bu gelişmelerin ışığında bir filmin başka ülkelerde gösterilebilmesi için konuşmaların yerelleştirilmesi ve sesin o ülkedeki insanların anlayabileceği şekilde değiştirilmesi gereğini doğurmuştu.

Türkiye, dublaj konusunda birçok ülkeden ileri konumdadır. Bunun nedeni profesyonel olarak bu işle ilgilenen sanatçıların olması ve bu işi ciddiye alan çeviri bürolarının varlığıdır. OSB Tercüme Bürosu, dublaj çevirisi konusunda oldukça ciddi çalışmalar yapmıştır.  

Dublaj Çevirisinin Kullanıldığı Alanlar

Günümüzde pek çok alanda kullanılan bir teknik olan dublajın, hangi alanlarda tercih edildiğini sıralayacak olursak; sinema ve dizi sektörleri ilk sırada gelecektir. Ancak sinema ve dizi tek kullanan alanlar değillerdir.  

-Belgesel: Ülkemizde üretilen belgesel haricinde yurtdışı kaynaklı birçok kanal bulunmaktadır. Bu kanalların hemen hemen hepsi ülkemizde yayın yaparak seyirci ağını genişletmişlerdir. Yayınladıkları beblgesellerin hepsi dublajlı bir şekilde çıkmaktadır ve seyirci belgeseli izlerken herhangi bir gariplik hissetmemektedir. Bunu sağlayan en önemli etmen profesyonel çeviri hizmetidir.

- Reklamlar: Çok uluslu şirketlerin hemen hepsi reklamlarını yurtdışında çeker, ülkelere göre lokalizasyon uygulamasına gider. Dublaj da bu işleme dahildir. OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı olarak bizler profesyonel ekibimizle bugüne kadar birçok reklam kampanyasında şirketlere dublaj çeviri hizmeti ile yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz.

- Eğitim Videoları: Şirket içi eğitimler, okullarda öğrencilerin daha iyi anlaması amacıyla gösterilen videolar gibi kategorize edebileceğimiz eğitim videolarına dublaj hizmeti sağlayarak, kişilerin daha hızlı ve kolay öğrenmelerine de katkı sağlıyoruz.

Kaliteli Senkronizasyon Çalışmaları ile Video İçeriklerin Kalitesini Artırın!

Dublaj Tercüme Hizmetleri almak için Ankara Tercüme Bürolarıaraştırması yapıyorsanız mutlaka dublaj tercümesi yapacak olan ekibin senkronizasyon çalışmalarına dikkat ettiğinden emin olunuz. Çünkü sesin, görüntünün, efektlerin kısaca video içeriği oluşturan tüm öğelerin uyumlu bir şekilde çalışması, yapılacak olan video çeviri hizmetlerinin kalitesini belirleyen en belirleyici etmen olarak öne çıkmaktadır.

Karakter konuşurken duyulan ses ile dudak hareketlerin aynı ahenk içinde olması Dublaj Tercüme Hizmetleri kalitesini belirleyen en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Aynı şekilde patlayan bir araba sahnesinde patlama sesinin de aynı anda verilebilmesi hizmetin kaliteli bir şekilde verildiğin en somut göstergesi olmaktadır.

OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ile Çalışmak İçin 8 Neden!

1- Dublaj tercüme hizmetlerinde Uluslararası alanda tecrübeli ekip,

2- Ankara tercüme büroları arasında en yüksek müşteri memnuniyeti,

3- Zamanında ve hızlı teslimat,

4- Yılın 365 günü en uygun dublaj tercüme hizmetleri fiyatları,

5- 7 gün 24 saat tercüme siparişi verebilme imkânı,

6- 21 yıllık tecrübe,

7- THY, Renault, Lufthansa ve Tai gibi firmalara tercüme hizmetleri verilmesi,

8- Sınırsız revizyon imkânı...

OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı,  ISO 9001: 2015, ISO 17100: 2015, ISO 10002: 2014, OHSAS 180001 belgelerine sahip olup, müşteri odaklı bir firmadır. Profesyonel ekibimizle birlikte, her dakika bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Tercüme Büroları arasından vermiş olduğu profesyonel kalitede dublaj tercüme hizmetleri ile öne çıkmayı başaran OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı uzmanlarından size özel fiyat teklifleri almak için 0312 911 37 23 numaralı telefonu günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz...