Almanca E-imza Onaylı Tercüme

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Almanca E-imza Onaylı Tercüme

Almanca e-imza onaylı tercüme işlemine ihtiyaç duymanızda e-imza onaylı Almanca çevirilerinizin tercümesini yapabiliriz. Almanca e-imza onaylı tercüme: 0850 304 40 85

Teknoloji geliştikçe birçok işlem de elektronik ortama aktarıldı. Bu da ciddi hızlar kazandırarak, hem müşteri hem de hizmet veren tarafında büyük kolaylıkları beraberinde getirdi. Almanca e-imza onaylı tercüme de bu yeniliklerden bir tanesidir. Çeviri büromuz bünyesinde size yeminli tercüme hizmeti sunan ekip arkadaşlarımız e-imza yetkilerini kullanarak daha hızlı sonuç almak için çabalamaktadırlar. e-imza 2004 yılında çıkan ancak 2014 yılında yürürlüğe giren hem devlet sektöründe hem de özel sektörde kullanılabilen bir imza türüdür. Yetkili kişi şifresini girerek belgeleri e-imza yoluyla onaylayabilir. Bu yetki tercüme sektörüne de gelmiş ve çeviri dünyasının öncü kuruluşu olan büromuz tarafından da sizlerin hizmetine sunulmuştur. Almanca e-imza onaylı tercüme ile ışık hızında tercüme yaptırabilirsiniz.

Almanca E-İmza Onaylı Tercüme Nasıl Olur?

Almanca elektronik imza onaylı tercüme yapan çeviri büromuz ve takım arkadaşlarımız sürekli yenilikleri takip eden ve bunları işlerine entegre eden bir anlayış içerisinde hareket etmektedirler. Dolayısıyla yeminli çeviri için bize başvuran kurum ya da kişilerin işlerini daha kısa sürede bitirebilmeleri için Almanca e-imza onaylı tercüme işlemlerini büromuzda kullanmaya başladık.

Almanca E-imza Onaylı Tercüme Ne Kadar?

Almanca e-imza onaylı tercüme hizmeti yalnızca yeminli tercümeler için geçerlidir. Yeminli tercümanımız yapmış olduğu çevirilerin altına kendi imzası yerine sayılan ve bir şifre aracılığı ile atılan e-imzasını kullanarak belgeyi hızlı bir şekilde bize mail yoluyla iletebilir. Bu noktada belgenin resmi bir geçerliliğe kavuşabilmesi için noter onayı ve sonrasında uluslararası alanda kabul görmesi için apostil onayını alabiliyoruz. Almanca E-imza onay işlemi yapan tercüme büromuz kapsamında doğru, tarafsız ve hızlı tercümeyi profesyonel kişilerden alabilir, müşteri memnuniyet gereği izlediğimiz politikalardan yararlanabilirsiniz.

Almanca E-İmza Onaylı Tercüme Avantajları

Elektronik imza, gelişen teknolojinin sağladığı büyük kolaylıklardan yalnızca biridir. Yazılı tercüme hizmetlerinde standart prosedür tercüme metninin sizlere kargo yoluyla iletilmesi şeklinde ilerler. Ancak bu sırada gerek metnin kaliteli bir biçimde baskılanması gerekse de kargo aracılığıyla tesliminin sağlaması süreci uzattığı gibi ek maliyetler de yaratmaktadır. Özellikle kurumsal tercüme gereksinimleri göz önüne alındığında tercüme işinin kısa bir sürede hallolması büyük önem taşımaktadır. Nitekim bizler tercüme işlemini son derece hızlı bir biçimde gerçekleştirsek bile kargo firmalarında yaşanan sıkıntılar metnin sizlere ulaşmasını geciktirebilmektedir. Bu anlamda e-imza uygulaması süreci oldukça kısaltan pratik bir çözümdür. Standart bir e-imza yazılımı göz önüne alındığında işlem yaklaşık olarak 10 dakikada halledilebilmekte ve metinler tarafınıza e-mail aracılığıyla iletilebilmektedir. Buna ek olarak talep ettiğiniz takdirde doğrudan ilgili kurum ya da kuruluşa da firmamız aracılığıyla tercüme metnin iletilmesi seçenekler arasındadır. Metnin üzerinde yer alan e-imza kullanılan imzalama yöntemine göre farklılık gösterse de kolaylıkla da denetlenebilmektedir. Firmamız bu doğrultuda dosyanın gönderimini PDF formatında sağlamaktadır. PDF formatındaki dosyaları Adobe Acrobat Reader programı üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda program, bu tür metinlerin e-imzalı bir biçimde onaylanmasına da imkan sağlamaktadır. Bu sayede dosya size ulaştıktan sonra ilaveten bir işlem gerçekleştirmenize gerek kalmaz. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek Almanca e-imza onaylı tercüme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.