Post Edit (Makine Çevirisi)

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Post Edit (Makine Çevirisi)

Özellikle kişiler tarafından kullanılan makine çevirisi, yazının genelini anlamak için tercih edilir. Yapılacak olan iş biraz daha kurumsallaşmaya başlayınca makine çevirisine olan ihtiyaç riskin artmasından dolayı azalmaktadır. Pos edit (makine çevirisi) hizmetlerimiz ile kişisel veya kurumsal birçok firmanın ihtiyaçlarına özgü olarak çalışmalar yürütmekteyiz...

Post Edit (Makine Çevirisi) Hizmetleri ile Yazılarınızı Kaliteli Bir Hale Dönüştürün!

Günümüzde elektronik aletlerin daha da akıllanması ile birçok alanda rahatlık yaşayan bizler, çeviri alanında da bu rahatlığı yaşayabiliyoruz. Ancak yine de insan kontrolünün olması gereken noktalar bulunmaktadır.

Yayınlanacak olan metinlerde değil de kişisel ihtiyaçtan ötürü metnin genelini anlamaya yönelik olarak makine çevirisine ihtiyaç duyulabilmektedir. Ancak işlerin biraz daha ticarileştiği işlemlerde makine çevirisi yapılsa dahi post edit yani yazıyı yayımlanabilir hale getirme işlemlerine kesinlikle ihtiyaç duyulmalıdır.

Teknolojinin gelişmesi ile insanların makine çevirilerini kullanması OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısıekibi olarak bizleri Post Edit hizmetlerini faaliyete geçirmeye zorlamıştır. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile profesyonel bir kalitede Post Edit çeviri hizmetlerini sunmaktayız.

Post Edit (Makine Çevirisi)’in Avantajları

Post Edit çevirinin birçok artısı bulunmaktadır. Avantajları şöyle sıralayabiliriz;

Hız: Bugün dünyamızda en büyük sorun işlerin hızlı yapılmamasında noktasında yaşanmaktadır. OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ekibi makine çevirisi konusunda bilgili çevirmenlerdenoluşmaktadır. Bir çevirmen normal şartlarda çeviriyi metne birebir bakarak yapar ve herhangi bir yardımcı kullanmaz. Acil bir çeviri istediğinizde makine çevirisi ile size son derece hızlı çeviriler sunabiliriz.

Birden Fazla Dil: Makineler birden fazla dili çevirebilirler. Bu noktada tercüme bürolarında bir proje için çevirmenin elindeki işi bitirmesini beklemek noktasında zaman  kaybı yaşamanın önüne geçilmiş olunuyor.

Maliyet: Bugün birçok şirket maliyet hesabı yapmakta ve dışarıya yaptırdıkları işleri düşük maliyet yolu ile halletmek istemektedirler. OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, size makine çevirisi yoluyla daha hızlı ve düşük maliyetli bir çeviri hizmeti sunmak istemektedir.

Kimler Makine Çevirisi Yaptırabilir?

Post Edit çevirileri genel olarak teknik tercümelerde kullanılır. Teknik çevirilerde kültürel bağ olmaz, sayısal veriler vardır. Bu bağlamda bu tür çevirilere bilgisel düzlemde bakılır. Bilginin direkt çevrimi söz konusudur. Bu nedenle teknik çevirilerde makine çevirisi yapılabilmektedir.

Ankara Tercüme Büroları Arasında En Yüksek Müşteri Memnuniyeti!

Makine çevirisi sonrasında düzeltme işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından yapıldığından dolayı bu alanda sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Fiyat/ performans kriteri göz önüne alındığında verilen post edit hizmetlerinin oldukça makul seviyelerden sunulduğunu göreceksiniz.

Post Edit çevirileri mutlaka bir uzman tarafından yapılmalıdır. Bunun nedenini makineden çıkan çeviride hataların olabilmesidir. Makineden çıkan bütün çevirilerimiz editörlerimiz tarafından incelenmeden ve hataları giderilmeden asla teslim edilmemektedir. Talepleriniz dikkate alınarak makine çevirileriniz kusursuza yakın bir şekilde düzeltilir ve yayımlanmaya hazır hale getirilir. Makine çevirisinin çokça tercih edilmesinin nedeni maliyetsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesidir. İşte bu maliyetsiz ve zahmetsiz süreci profesyonel uzmanlarla oldukça makul ücretler ile gerçekleştirmek istiyorsanız sizleri Ankara Tercüme Büroları arasında en çok tercih edilen OSB Tercüme Bürosuna bekliyoruz.

Post Edit Hizmet Süreçlerimiz

1- Makine çevirisi yapılan metnin anlam bütünlüğünde kopukluk varsa giderilir.

2- Metnin sayısal ifadelerinde yanlışlıklar varsa düzeltilir.

3- Terminolojide bir düzensizlik varsa doğru şekle dönüştürülür.

4- Dil bilgisi ve yazım hataları varsa en doğru şekilde düzeltme yapılır.

Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu olan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı, post edit (makine çevirisi) konusunda da en iyisidir. Bugüne kadar pek çok müşterimiz bu hizmetimizden memnun kaldı. Profesyonel yaklaşım ile çevirilerinizi hızlı ve kusursuz bir şekilde yapıyoruz.   

Deneyimli editörlerden hızlı ve uygun fiyatlar ile post edit hizmetleri satın almak için geç kalmayın. Tüm dillerde makine çevirisi ile bizlere göndermiş olduğunuz metinleriniz üzerinde çalışmalar yapılır. Ankara Tercüme Büroları arasında vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile öne çıkan OSB Profesyonel Dil Hizmetleri Sağlayıcısı ekibinden hizmet almak ve size özel fiyat teklifleri almak için 0312 911 37 23 numaralı telefonu arayabilirsiniz...