Almanca Akademik Tercüme

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Almanca Akademik Tercüme

Akademik tercümelerinizin Almanca tercümesi için 0850 304 40 85 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.

Üniversitelerin beslendiği en önemli kanallardan bir tanesi de akademik yazılardır. Bu yazılar, tez, makale, bilimsel araştırma vb. olabilmektedir. Lisans, yüksek lisans, uzmanlık tezleri ve bilimsel akademik çalışmaları metne döken akademisyenler ve öğrenciler bunları ulusal ya da uluslararası bilimsel dergilerde yayınlatarak önemli bir başarı elde eder. Bu noktada Almanca akademik tercüme hizmeti veren çeviri büromuz; etkin, profesyonel ve en hızlı tercümeyi sunarak, akademi dünyasının yanında yer almaktadır. 

Almanca Akademik Tercüme Hizmeti

Akademik alandan eğitim gören, eğitim veren ve görevinde yükselmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu Almanca akademik tercüme araştırmaların doğru bir şekilde aktarılması ve ilgililerin yapılan çalışamaya gerektiği değeri verebilmesi için titiz bir çalışma sürecinden geçirilerek yapılır. Almanca akademik çeviri hizmetinde tercümeyi yapacak olan ekip arkadaşımız hem Almanca dilini iyi bilen hem de yazılan metnin alanına hakim bir uzmandan seçilir. Böylece en iyi çeviriye en kısa sürede ulaşırız. Çeviri büromuz geniş tercüman kadrosu sayesinde hem ülkemizde hem de uluslararası arenada tercümelerine başvurulan firmaların arasında yer almaktadır. Profesyonel ve ciddi bir çalışma ortamında dil bilgisi kurallarına ve akademik dile riayet edilerek çevrilen Almanca akademik çevirilerde herhangi bir yorum bulunmadan olan olduğu gibi çevrilir. Bu kuralı takip etmeyen çeviriler çalışmanın sahibine ciddi zararlar verebilmektedir. Bu nedenle tercümeler bu alanda çalışma yapmış ve işin özünü kavramış profesyonel kişiler tarafından çevrilmelidir.  Biz bu çalışmaların uluslararası hakemli dergilerde yayınlanacak olduğu ve bilime önemli katkılar sunacağı bilinci ile hareket ediyor ve tüm işlerinize bunu yansıtıyoruz.

Almanca Akademik Tercüme Desteği

Almancanin en gerekli olduğu alanlardan biri hiç şüphesiz akademik dünyadır. Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi akademik anlamda eğitim gören ya da eğitim veren ve bu doğrultuda bir gelecek planlayan herkesin bir noktada Almanca desteğine ihtiyaç duyması son derece doğaldır. Bu noktada Almanca biliyor olmak dahi profesyonel bir Almanca desteğine gereksinim duymaya engel değildir. Aksine çok iyi derecede Almanca biliyor olsanız bile bilhassa yurt dışında akademik kariyerinizi sürdürmeyi planlıyorsanız resmi belgelerinizin yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilerek ilgili kurumlarca onaylanması zorunludur. Bu anlamda ekibimiz sizlere geniş kapsamlı bir Almanca akademik tercüme desteği vadetmektedir. Her türlü Almanca akademik tercüme ihtiyacı için bizimle iletişime geçerek kusursuz bir hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Almanca Akademik Tercüme Neleri Kapsar?

Son yıllarda ülkemizde artan üniversite sayısı akademik kariyer düşünen insanların artmasını beraberinde getirmiştir. Bu doğrultuda ülke çapında yükselen bir Almanca akademik tercüme talebini gözlemlemek mümkündür. Nitekim gerek yurt dışında gerekse de yurt içinde akademik kariyerini sürdürmek isteyenlerin herhangi bir noktada Almanca tercüme desteğine ihtiyaç duyması son derece normaldir. Bu anlamda ekibimiz sizlere akademik metinlerin tercümesinden öğrencilik hayatınıza ilişkin resmi evrakların çevirisine kadar farklı alanlarda hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

·       Abstract tercümesi

·       Tez ya da tez özeti tercümesi,

·       Yurt dışındaki kurumlara başvurmanız gerekli olabilen Transkript ve ÖSYM sınav sonuç belgesi tercümeleri gibi alanlarda büromuza başvurabilirsiniz.